Kreatynowe prostowanie włosów

Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach?  Bez godzin spędzonych na pielęgnacji i prostowaniu w domu?
Poznaj zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy ! Efekt toproste i zdrowe włosy każdego dnia! Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące.

Co to jest?

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy. Jest efektem ponad dziesięcioletnich prac badawczych   innowacyjnej niemieckiej myśli technologicznej oraz najwyższych  standardów produkcji. Zabieg  służy do trwałego prostowania włosów kręconych lub puszących się połączonego z ich dogłębną odbudową w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób. 

Jak to działa?

Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy zabieg przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje liniowo ich strukturę. Włosy na powrót stają się proste i gładkie. Podstawowy aktywny składnik - keratyna - główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych przywracając w konsekwencji naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną. Zabieg  polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa. Preparaty keratynowe do prostowania włosów i ich odbudowy  nie zawierają formaldehydów.

Czy to jest dla mnie?

Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy  przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy spełniają jedną lub więcej przesłanek, zabieg  jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy nawet przez 4 miesiące. Dodatkowo zabieg  wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tego naturalnego jak i naniesionego. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

Galeria:

The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere