Zamykanie Naczynek

Zamykanie naczynek – najmocniejszy laser, najwyższa skuteczność.
Laser diodowy DioLite XP 532 nm kieruje wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Pozwala to na dokonanie zmian w obrębie danej tkanki.
Ten proces nazywany jest fototermolizą. Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają.
Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Zabiegi są prawie bezbolesne (odczuwa się tylko lekkie pieczenie). Skóry nie trzeba nacinać ani nakłuwać, nie ma więc blizn. Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni.

Cennik
Zmiany naczyniowe – cała twarz 400 zł
Zmiany naczyniowe – policzki 300 zł
Zmiany naczyniowe – dekolt 200-400 zł
Zmiany naczyniowe – nos 200 zł
Zmiany naczyniowe – łydki 400-600 zł
Zmiany naczyniowe – uda 400-600 zł
Pojedyncze naczynko – 150 zł

Przeciwwskazania:

- ciąża,
- stosowanie leków powodujących wzrost,
- wrażliwości na światło,
- opalona skóra,
- cukrzyca,
- stosowanie antykoagulantów (leków obniżających krzepliwość krwi),
- zaburzenia krzepnięcia,
- bliznowce.

Wybielanie Zębów

Metoda wybielania zębów od lat niezwykle popularna na rynku amerykańskim, cieszy się coraz większą popularnością i w Europie. Dzieje się tak, między innymi z powodu przystępnej ceny w stosunku do uzyskanych rewelacyjnych efektów. By dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ

image

Depilacja laserowa

Czy wiesz, że Studio Urody Alicja oferuje usługę depilacji laserowej? Aksamitnie gładka skóra na zawsze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, kliknij TUTAJ

image
The Betst bookmaker bet365 Review
How to register at bookamkersHere